Apie mus

Esu melomanas ir vinilinių plokštelių fanas nuo 1978. Jau nuo tų laikų svajojau turėti savo plokštelių parduotuvę arba įrašų studiją.

Po trisdešimties metų per vinilo plokštelių atgimimą norėjau susitvarkyti savo plokštelių kolekciją ir tam reikėjo keleto paprastų priemonių ir aksesuarų. Buvau nustebintas, kad Lietuvoje visiškai nėra tokių prekių. Pradėjau ieškoti jų įsigyti užsienyje ir tuo pačiu kilo mintis jų atvežti ir Lietuvos melomanams.

Taip gimė Internetinė parduotuvė Plokštelė.LT, kuri pradėjo savo darbą 2012 metais. Pradėjome nuo 10 prekių, dabar mes turime daugiau nei 200 pavadinimų prekių, mūsų klientų geografija išsiplėtė ir į gretimas šalis: Latviją, Baltarusiją ir Lenkiją.

2015-2016 metais mes pradėjome prekiauti ir realiose parduotuvėse. Mūsų prekėmis prekiauja Vinilo studija, Elektronikos priedai, Muzikumas ir Thelonious parduotuvės Vilniuje ir Plokštelių parduotuvė ir Vinilo Oazė Kaune.

2017 metais internetinė parduotuvė Plokstele.lt atsinaujino į modernią elektroninę parduotuvę pritaikytą mobiliesiems įrenginiams. Joje padaugėjo atsiskaitymo formų, pagerėjo produktų aprašymai ir patogesnis tapo apsipirkimas.

Mes importuojame prekes iš Japonijos, Taivanio, Kinijos, Jungtinės karalystės, Vokietijos, Olandijos ir Danijos, dalį prekių gaminame ir Lietuvoje.

Esame dėkingi jums kad perkate pas mus ir būsime dėkingi jei jūs mums rašysite laiškus arba paliksite savo atsiliepimus , kad mes galėtumėme tobulėti (pavogta citata iš Bitės reklamos, kuri man labai patinka 🙂 ).

Ir labai būsime nepatenkinti jei jūs skambinsite mums su klausimais “ar turite…?” ir “koks dirželis tinka….?” – mes neturime jums paruošę atsakymo į klausimus apie 10000 adatų ir 3000 esamų patefonų. Mums reikia tam laiko, todėl tokius klausimus prašome teikti raštu ir mes jums tikrai atsakysime.

Iš anksto jums dėkingas už supratimą

Virgis M.